Svarbi informacija!

Dėl Lietuvoje paskelbto karantino keičiasi Chaikų darbo laikas. Totorių Chaika dirba nuo 11 iki 19h. Visas savo gėrybes parduodame išsinešti. Pylimo Chaika kol kas nedirba.. Siūlome mūsų desertų ir sumuštinių užsisakyti namo – pristatome visus užsakymus virš 10 eurų. Tortų užsakymus priimame įprastai, juos galėsite arba atsiimti Totorių Chaikoje arba už simbolinį mokestį Vilniaus mieste juos pristatysime.

Špinatų-braškių tortas

Špinatiniai biskvitai, saldus braškių pertepimas ir daug kokosų grietinėlės! Ryškus ir spalvingas tortas papuoš jūsų šventinį stalą!

P.S. Šis tortas gražiausias tą pačią dieną, kai papuoštas. Kiek pabuvęs gali keisti spalvą, papuošimai gali nebe taip gražiai atrodyti. Taip yra dėl špinatų savybių. o jų šiame torte tikrai daug 😉 Tortas lepus, bet tereikia tinkamai susiplanuoti atsiėmimą 😉

Kilogramo kaina: 21.00 €
Alergenai: Kviečiai (gliutenas), Soja.
Pasirinkimai:
21.00

Svarbi informacija – desertai jautrūs šilumai! Juos reikėtų laikyti šaldytuve. Jei ruošiatės juos tolokai gabenti arba neturite galimybės jų laikyti šaldytuve, sakykite, mielai patarsime kaip geriau išlaikyti desertus arba galime paskolinti šaltdėžę (jei turėsime laisvų). Nurodyta kilogramo kaina galioja tortam nuo 1kg.