Svarbi informacija!

Dėl Lietuvoje paskelbto karantino keičiasi Chaikų darbo laikas. Totorių Chaika dirba nuo 11 iki 19h. Visas savo gėrybes parduodame išsinešti. Pylimo Chaika kol kas nedirba.. Siūlome mūsų desertų ir sumuštinių užsisakyti namo – pristatome visus užsakymus virš 10 eurų. Tortų užsakymus priimame įprastai, juos galėsite arba atsiimti Totorių Chaikoje arba už simbolinį mokestį Vilniaus mieste juos pristatysime.

Tortų užsakymai

Čia galite užsisakyti mūsų kepamų tortų, keksiukų ir kitų desertų. Visi jie yra veganiški, tai reiškia – be gyvūninės kilmės produktų (pieno, sviesto, kiaušinių ar kitų). Naudojame tik natūralius produktus, aukštos kokybės ingredientus. O svarbiausia – jie labai skanūs! Įsitikinkite patys 😉

Užsakyti tortą reiktų prieš 2-3 darbo dienas. Jei užsakymas didesnis arba su individualiais derinimais – bent prieš 7 dienas. Jei pyragų prisireikė skubiai – skambinkite ir bandysim kažką pasiūlyti pagal galimybes.

Atsiimti užsakytus tortus galėsite vienoje iš Chaikų – Totorių g. 7 arba Pylimo g. 21B Vilniuje arba Daukšos g. 27 Kaune. Arba už papildomą mokestį pristatysime jums jį Vilniaus miesto ribose.

Na, o jei vis dar kyla klausimų – kreipkitės telefonu 864874702 (darbo dienomis 9-17, šeštadienį 10-16 arba el. paštu uzsakymai@chaika.lt – būtinai juos atsakysime! 🙂