Tortų užsakymai

Čia galite užsisakyti mūsų kepamų tortų, keksiukų ir kitų desertų. Visi jie yra veganiški, tai reiškia – be gyvūninės kilmės produktų (pieno, sviesto, kiaušinių ar kitų). Naudojame tik natūralius produktus, aukštos kokybės ingredientus. O svarbiausia – jie labai skanūs! Įsitikinkite patys 😉

Užsakyti tortą reiktų prieš 2-3 darbo dienas. Atsiėmimui Kaune – prieš 3-4 darbo dienas. Jei užsakymas didesnis arba su individualiais derinimais – bent prieš 7 dienas. Jei nespėjote užsisakyti – kviečiame užsukti į mūsų kavines ir išsirinkti vietoje, stengiamės kasdien turėti įvairių gražiai papuoštų laisvų tortų 😉 Kavinių telefonai laisvų tortų rezervacijai:

(8 673) 22 629 Pylimo 21b
(8 673) 22 563 Totorių 7

Dėmesio! Kaune pirmadieniams ir antradienio rytams užsakymų kolkas deja nepriimame. (Savaitės pradžioje atsiėmimas galimas anksčiausiai antradieniais 14h).

Atsiimti užsakytus tortus galėsite vienoje iš Chaikų – Totorių g. 7 arba Pylimo g. 21B Vilniuje arba Daukšos g. 27 Kaune. Arba už papildomą mokestį pristatysime jums jį Vilniaus bei Kauno miestų ribose (kaina nuo 6€).

Didesnių proginių tortų atsiėmimas/pristatymas galimas tik Vilniuje. Kaune tortų vestuvėms kolkas atsiimti galimybės deja nėra.

Na, o jei vis dar kyla klausimų – kreipkitės el. paštu uzsakymai@chaika.lt – būtinai juos atsakysime! 🙂