Kavos ir riešutų tortas

32€ / 50 € /(mažesnis arba didesnis)

Šokoladiniai biskvitai, riešutų sviesto ir juodųjų serbentų sluoksniai, kvapnus kavos skonio kremas. Tiesiog klasiškas tortas ;)


Svoris apie 2,5kg (24cm skersmens, 14-16kai žmonių) arba apie 1,6kg (20cm skersmens, maždaug 10-12kai žmonių). Galutinė kaina priklauso nuo deserto svorio, todėl gali svyruoti.
Alergenai: kviečiai, soja, žemės riešutai.
Kilogramo kaina 20€
Užsakyti reiktų prieš 3 darbo dienas

Dėmesio! Dėl dalinių mūsų cecho atostogų liepos 20-23 dienoms išankstinių užsakymų nepriimame. Bet Chaikose turėsime įvairių pilnų tortų tortų ir kitų desertų, tad galite įsigyti tiesiog užsukus arba paskambinti ir rezervuoti kurį 864874702 (rezervacijas priimame tik tą pačią dieną, ne iš anksto). Ačiū už supratingumą :)

Užsakymo žinutėje nepamirškite nurodyti torto dydžio, kurioje Chaikoje atsiimsite, atsiėmimo datos bei preliminaraus laiko! 
Svarbi informacija - desertai jautrūs šilumai! Juos reikėtų laikyti šaldytuve. Jei ruošiatės juos tolokai gabenti arba neturite galimybės jų laikyti šaldytuve, sakykite, mielai patarsime kaip geriau išlaikyti desertus arba galime paskolinti šaltdėžę (jei turėsime laisvų).
      Užsakyti