Karamelinis Avinžirnių tortas

29€ / 42 € /(mažesnis arba didesnis)

Karamelinis tortas iš avinžirnių ir riešutų sviesto masės su sezamų pastos karamelės sluoksniu bei juodo šokolado kremu!


Be gliuteno (galimi pėdsakai)
Svoris apie 2,2kg (24cm skersmens, 14-15kai žmonių) arba apie 1,5kg (20cm skersmens, maždaug 8-10 žmonių). Galutinė kaina priklauso nuo deserto svorio, todėl gali svyruoti.
Alergenai: žemės riešutai, sezamai.
Kilogramo kaina 19€
Užsakyti reiktų prieš 3 darbo dienas

Dėmesio! Dėl dalinių mūsų cecho atostogų liepos 20-23 dienoms išankstinių užsakymų nepriimame. Bet Chaikose turėsime įvairių pilnų tortų tortų ir kitų desertų, tad galite įsigyti tiesiog užsukus arba paskambinti ir rezervuoti kurį 864874702 (rezervacijas priimame tik tą pačią dieną, ne iš anksto). Ačiū už supratingumą :)

Užsakymo žinutėje nepamirškite nurodyti torto dydžio, kurioje Chaikoje atsiimsite, atsiėmimo datos bei preliminaraus laiko!
Svarbi informacija - desertai jautrūs šilumai! Juos reikėtų laikyti šaldytuve. Jei ruošiatės juos tolokai gabenti arba neturite galimybės jų laikyti šaldytuve, sakykite, mielai patarsime kaip geriau išlaikyti desertus arba galime paskolinti šaltdėžę (jei turėsime laisvų).
      Užsakyti