Uogų desertas

2€ € /1 vnt.

Begliutenių sausainių pagrindas, mėlynių sluoksnis, aviečių pudingas ir kokosų grietinėlė. Mielose stiklinaitėse, pageidaujant - su mediniu šaukšteliu pašonėj ;) Lengvas ir originalus desertas šventėms bei renginiams.

Galimi kiti skoniai - Bananų su avietėm ir šokolado gabaliukais; Citrininis su šaltalankiais, Šokoladinis-bananinis su karamele.

Pageidaujant medinių šaukštelių, būtinai paminėkit :) Jų kaina plius 10ct.
Be gliuteno (galimi pėdsakai)
Minimalus užsakymo kiekis - 9vnt. Dėžutėse gražiai telpa 9 arba 16vnt.
Užsakyti reiktų prieš 2-3 darbo dienas
Užsakymo žinutėje nepamirškite nurodyti atsiėmimo datos bei preliminaraus laiko!
Savaitgaliui liepos 21-22d.d. užsakymų nepriimame :( Užsakius iš anksto, vėliausiai galite pasiimti tortą liepos 20d., penktadienį vakare.
Svarbi informacija - desertai jautrūs šilumai! Juos reikėtų laikyti šaldytuve. Jei ruošiatės juos tolokai gabenti arba valgyti lauke saulėtą dieną arba neturite galimybės jų laikyti šaldytuve, sakykite, mielai patarsime kaip geriau išlaikyti desertus arba galime paskolinti šaltdėžę (jei turėsime laisvų).
DĖMESIO! Dėl atostogų liepos 30-rugpjūčio 13d.d. mūsų cecho darbo pajėgumai gerokai sumažėja, tad išankstinių užsakymų tam laikui deja nepriimame. Galite bandyt tą dieną, kai riekia torto skambinti į Chaiką 863413142 (tel galioja tik tas dvi savaites), gal turėsime jums ką pasiūlyti, jei būsim spėję iškepti laisvų tortų :) Ačiū už supratingumą!
Užsakyti